Relaks wśród jezior – Sława

Rzeczą naturalną jest to, że latem szukamy wypoczynku i okazji do zregenerowania sił. Długie, słoneczne dni zapraszają do poszukiwania miejsc, gdzie można się cieszyć pięknem natury. Ci, którzy zawitają do Sławy, z pewnością nie będą rozczarowani. Na turystów czekają tu nie tylko noclegi. Sława oferuje odwiedzającym ją gościom liczne atrakcje.

Przede wszystkim niezwykle przyjemnie można spędzić czas nad malowniczym, rozległym jeziorem Sławskim, które jest częścią Pojezierza Leszczyńskiego. Na znajdującej się obok jeziora plaży można do woli cieszyć się słońcem. Piękno sławskiego akwenu zachęca nie tylko do kąpieli i wędrówek wzdłuż brzegu, ale także do rejsów statkiem noszącym imię Lubszanin II. Rejs po jeziorze trwa około godziny.

Wczasowicze podczas pobytu w Sławie mogą nie tylko cieszyć się wodą i plażą. Zapewne też chętnie zwiedzają miasteczko, w którym nie brakuje pięknych obiektów architektonicznych. Miejscowość ta szczyci się średniowiecznym układem rynku, pięknymi kościołami, zespołem pałacowym i niezwykle urokliwym parkiem miejskim. Wszystko to buduje niezwykły klimat tego niedużego miasta. Noclegi w Sławie są bardzo przyjemne i sprzyjają głębokiemu relaksowi. Malownicze widoki i świetnie wyposażona baza turystyczna (m.in. przystanie żeglarskie i wypożyczalnie sprzętu wodnego) sprawiają, że wczasowicze mają w Sławie zapewnione doskonałe samopoczucie. Jest to miejsce, gdzie wspaniale spędzą czas zarówno całe rodziny, jak i grupy przyjaciół czy pary. Każdy znajdzie w Sławie coś dla siebie.

Bogata baza noclegowa jest w stanie odpowiedzieć na najróżniejsze potrzeby gości przyjeżdżających na Pojezierze Sławskie. Jej częścią są pensjonaty, hotele oraz pole namiotowe. Piękno przyrody, bogactwo kultury, okazja do uprawiania sportów, komfortowe noclegi – Sława to wszystko zapewnia turystom, dlatego jest to jedna z ciekawszych miejscowości w województwie.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>