Lunapark Sowiński dla każdego

Kolejka Tajfun, Parasolki, Młyn Widokowy oraz Telecombat, to tylko niektóre atrakcje Lunaparku we Władysławowie. Jest to miejsce odwiedzane nie tylko przez dzieci, ale także przez dorosłych. Każdy dla siebie znajdzie atrakcję, jedne z nich to karuzele z wesołego miasteczka a inne to gokarty, quady idealne dla miłośników mocnych wrażeń. Z Młyna Widokowego można podziwiać panoramę Władysławowa, Zatokę Pucką, Morze Bałtyckie oraz Mierzeję Helską.

Największymi atrakcjami Lunaparku Sowińskiego są park linowy z tyrolką, kolejka górska sięgająca prawie czwartego piętra, jest to nieco ponad 13 metrów w gorę, rodzinna zjeżdżalnia jaguar i krzywy domek. Dla mniejszych turystów odwiedzających kurort Wesołe Miasteczko oferuje: Zamek Azteków, gdzie można podziwiać żywe owady i gady, karuzelę wiedeńską, pałac śmiechu, gdzie można śmiać się przez cały dzień. Innymi atrakcjami wartymi zobaczenia jest zamek strachu, gdzie każdy może zostać wystraszany przez kilka duchów, a dla osób lubiących latać do góry nogami jest Condor, duży zastrzyk adrenaliny na wakacje. W Lunaparku we Władysławowie z roku na rok atrakcji przybywa, jest ich ponad 40, każdy niezależnie od wieku, znajdzie miejsce gdzie nie tylko wypocznie, ale także przeżyje niesamowitą przygodę nad samym morzem. Szukając w mieście noclegów warto zajrzeć na portal meteor pod noclegi Władysławowo, jest tam wiele ofert hoteli i agroturystyk dla całych rodzin. Warto także pamiętać, że w Lunaparku znajduje się gastronomia, dla tych którzy chcą spróbować kaszubskich przysmaków, a dla wszystkich szczęśliwców Sowińskie Wesołe Miasteczko oferuje loterię fantową z wieloma wspaniałymi prezentami dla najmłodszych. W tak malowniczym miejscu, można nie tylko zobaczyć krajobraz Zatoki Puckiej, ale także skorzystać z niezliczonych rozrywek, jakie oferowane są przez Wesołe Miasteczko w samym centrum Władysławowa.


5 thoughts on “Lunapark Sowiński dla każdego

  1. Lunapark Sowiński jest miejscem idealnym na wycieczkę z dziećmi. Byłam tak w zeszłym roku i bardzo nam się podobało. Jeśli chodzi o atrakcje, to park linowy, jest świetnym miejscem nie tylko dla dzieci, ale również dla nas – dorosłych.

  2. popieram Panią Malwinę! Byłam tam niedawno z mężem! Czuliśmy się jakby świat cofnął się o dobre 30 lat i bawiliśmy się jak małe dzieci! Radość niesamowita, polecam tą atrakcję dla osób w praktycznie każdym wieku!

  3. Wybieram się w tym roku do Władysławowa.. chyba wesołe miasteczko, to to czego mi teraz potrzeba! z pewnością skosztuje tej chwili szaleństwa! 😉

  4. We Władku na rozrywkę nigdy nie można narzekać, a ten lunapark to naprawdę spoko, dzieciaki ściurane 😉

Comments are closed.